bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Profesjonalny nadzór BHP realizowany przez Pawłowski BHP ppoż. to gwarancja bezpieczeństwa Twojej firmy!


Logo firmy Pawłowski BHP ppoż.

Bezpieczeństwo pracowników powinno stanowić ważny element każdej firmy. Coraz większa liczba pracodawców zwraca uwagę na kwestie dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. I słusznie z resztą. Niemniej jednak ze względu na zmieniające się wymogi, natłok obowiązków, często pracodawca nie jest w stanie samemu wypełnić wszystkich nałożonych obowiązków. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy specjalisty- ale czasami okazuje się, że zatrudnienie doświadczonego spec. ds. bhp jest zbyt drogie. Doskonale rozumiemy powyższe potrzeby. Stąd oferujemy usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie gwarantując rozsądne ceny.

Jesteśmy grupą specjalistów, która posiada bogate doświadczenie oraz stale podnosimy własne kwalifikacje, aby zapewnić usługi, które wyróżniają się jakością. Ponadto gwarantujemy, że Twoja firma nie "pozostanie sama sobie"- coś, na co skarżą się nasi obecni klienci, w czasie, kiedy usługi bhp realizowane były przez naszą konkurencję.

Gwarantujemy, że stosując się do naszych wskazówek Państwa firma nie będzie karana finansowo przez Państwową Inspekcję Pracy lub inne instytucje, choć należy pamiętać, że odpowiedzialność za BHP jest znacznie szersza. Gwarantujemy, że każdy dokument, który będzie opracowany przez naszą firmę nie będzie kwestionowany przez organy kontrolujące. Gwarantujemy, że współpraca z nami, to relacja z fachowcami służącymi swoją radą i wiedzą.

ale czy to wszystko?

Pawłowski BHP ppoż. to firma, która stawia na jakość, na pozytywne relacje i tworzenie warunków do owocnej współpracy.