Strona główna
Coś nie wyszło z obrazkiem- zapraszamy do kontaktu e-mail: biuro@pawlowskibhp.pl i zgłoszenie problemu z grafiką strony- Pawłowski BHP p-poż. współpracujemy z, bhp opole

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi
  • Posiadasz naszą wizytówkę? każda nasza wizytówka oznakowana napisem "10%", upoważnia do zniżki na usługi jednorazowe oraz abonamentowe (do 6 miesięcy od daty okazania wizytówki). Podczas zamawiania usługi lub jej realizacji wystarczy ją okazać, a my obniżymy cenę o wartość określoną na wizytówce.

  • Systematycznie korzystasz z naszych usług? zapytaj się, jaki rabat mamy przygotowany dla Ciebie. Dla klientów, którzy systematycznie korzystają z naszych usług jednorazowych mamy przygotowane karty stałego klienta, które upoważniają do rabatów na usługi.

  • Polecasz nas innym? wystarczy, że skorzystałeś z naszej oferty usług, które polecisz innym klientom, a klient ten wskaże podmiot polecający. Szczegóły oferty specjalnej dobierane są indywidualnie, w zależności od rodzaju zamawianych usług. Z promocji mogą skorzystać również klienci abonamentowi. Oferta nie dotyczy komentarzy wystawionych on-line.

Coś nie wyszło z obrazkiem


Usługi jednorazowe

Stała współpraca

Szkolenia BHP

Badania środowiska pracy

Warto wiedzieć

Obszar terytorialny działalności

KontaktWszystkie prawa zastrzeżone dla Pawłowski BHP P-poż.
NIP: 8862940142
REGON: 380805516