Strona główna
Coś nie wyszło z obrazkiem- zapraszamy do kontaktu e-mail: biuro@pawlowskibhp.pl. Pawłowski BHP p-poż. bhp opole

Referencje Pawłowski BHP p-poż.

Poniżej przedstawiamy treść otrzymanych referencji:

1. "Współpracę z Panem Igorem Pawłowskim rozpoczęliśmy w 2016 roku. Pan Igor Pawłowski jako specjalista ds. BHP został wyznaczony przez swojego pracodawcę do sprawowania opieki z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy nad naszą firmą. Od samego początku wykazywał się dużym zaangażowaniem wykonując swoją pracę rzetelnie i terminowo. Prowadził szkolenia bhp wstępne oraz okresowe dla ponad 100 pracowników, opracowywał specjalistyczną dokumentację z zakresu BHP między innymi oceny ryzyka zawodowego, instrukcje stanowiskowe (instrukcje BHP), prowadził wewnętrzne kontrole w zakładzie pracy, opracowywał dokumenty związane z wypadkami przy pracy. Pan Igor jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Dotychczasowe doświadczenie i współpraca pozwala stwierdzić, że jest osobą godną zaufania i polecenia. Jesteśmy przekonani, że podoła nowo stawianym obowiązkom i spełni oczekiwania przyszłego pracodawcy."

2. "Pan Igor Pawłowski, na podstawie podpisanej umowy o świadczenie usług z firmą […] ul. […], był opiekunem naszej firmy (specjalista ds. bhp spoza zakładu pracy). Do obowiązków należało pełnienie roli służby BHP zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym służby BHP. Chcielibyśmy podziękować za udaną współpracę."

3. "Pan Igor Pawłowski pracował w […] na stanowisku Inspektor Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej. Współpraca z Panem Igorem przebiegała w sposób bardzo poprawny, włączając w to relacje z klientami firmy. Igora cechuje pracowitość, sumienność oraz rzetelność. W okresie 2 lat pracy zrealizował szkolenie wstępne, okresowe, a także z zakresu ochrony przeciwpożarowej."

4. "Pan Igor Pawłowski w ramach obsługi naszej firmy w zakresie BHP uczestniczył w przygotowaniu firmy do kontroli Sanepidu. Bardzo się zaangażował i w krótkim czasie przygotował aktualizację wymaganej przepisami dokumentacji. Osobiście współpracował i przygotowywał działy techniczne do kontroli. W czasie kontroli osobiście udzielał informacji osobie kontrolującej i ustalał zakres działań pokontrolnych. W związku z tym, kontrola przebiegła poprawnie i bez większych problemów. Współpraca z Panem Igorem przebiegała bardzo dobrze, za co chciałam bardzo podziękować."
.

Usługi jednorazowe

Stała współpraca

Szkolenia BHP

Badania środowiska pracy

Warto wiedzieć

Obszar terytorialny działalności

KontaktWszystkie prawa zastrzeżone dla Pawłowski BHP P-poż.
NIP: 8862940142
REGON: 380805516