Strona główna
Coś nie wyszło z obrazkiem- zapraszamy do kontaktu e-mail: biuro@pawlowskibhp.pl. bhp opole, Pawłowski BHP p-poż.

Koncepcja S.M.A.R.T- czym się kierujemy, podnosząc jakość świadczonych usług?


S.M.A.R.T jest zbiorem pięciu postulatów, które charakteryzują sprecyzowany cel. Jest to koncepcja, którą zaczerpnęliśmy z zarządzenia.


  • Skonkretyzowany (ang. specific) – świadczone usługi dopasowujemy do profilu działalności Klienta oraz wielkości zakładu pracy.
  • Mierzalny (ang. measurable) – dzięki współpracy z nami, Klient oszczędza pieniądze, gdyż może się skupić na podstawowym celu prowadzonej działalności gospodarczej. Gwarantujemy również, że stosując się do zaleceń o których wspominamy, przedsiębiorcy nie grozi kara finansowa nałożona przez Inspekcję Pracy lub Inspekcję Sanitarną itp.
  • Osiągalny (ang. achievable) – w sposób systematyczny osiągamy cel związany z zapewnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w Państwa firmie. Nasze działania podejmujemy również "zadaniowo"- tj. jeśli celem jest przeszkolenie jednej osoby- realizujemy to, jeśli celem jest wytworzenie niezbędnej dokumentacji- realizujemy to.
  • Istotny (ang. relevant) – realizujemy to co jest faktycznie potrzebne oraz to, co jest istotne z punktu widzenia Klienta.
  • Określony w czasie (ang. time-bound) – podejmowane działania opieramy zawsze na aktualnych przepisach oraz normach. Ponadto zadbamy o terminowe szkolenia pracowników oraz pracodawców i opracujemy lub zaktualizujemy dokumentację w wyznaczonym terminie.
Coś nie wyszło z obrazkiem- zapraszamy do kontaktu e-mail: biuro@pawlowskibhp.pl. Koncepcja SMART Pawłowski BHP p-poż.

Usługi jednorazowe

Stała współpraca

Szkolenia BHP

Badania środowiska pracy

Warto wiedzieć

Obszar terytorialny działalności

KontaktWszystkie prawa zastrzeżone dla Pawłowski BHP P-poż.
NIP: 8862940142
REGON: 380805516