bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Usługi doradcze ppoż.


usługi doradcze przeciwpożarowe Pawłowski BHP ppoż.

Wiedza specjalistyczna, dostęp do skutecznych narzędzi oraz doświadczenie sprawia, że w każdym przypadku można odnaleźć skuteczne rozwiązanie. Do każdego zagadnienia podchodzę indywidualnie, przekazując Tobie tylko sprawdzone informacje.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej, zachęcam do kontaktu ze mną. Zapewnienie bezpiecznych warunków biorąc pod uwagę przepisy ochrony przeciwpożarowej nie powinno wynikać tylko i wyłącznie ze względu na przykry obowiązek, ale powinno stanowić również podstawę do stworzenia właściwych warunków pracy.

Zasadę mam jedną- nie ściemniam. Zawsze przedstawiam informację, która jest sprawdzona i pewna, podając również konkretne podstawy prawne lub poza-prawne. W uzasadnionych przypadkach nie boję się również zadać w Państwa imieniu konkretnego pytania instytucjom odpowiedzialnym za kontrole przestrzegania wymogów ppoż. (nie informując tych instytucji o źródle pytania).

Nie zewlekaj, skontaktuj się już dzisiaj- wszelkie dane kontaktowe znajdują się w dziale 'kontakt' (lewa część strony). Cena usługi ustalana jest indywidualnie. Jednocześnie chciałbym podziękować za każde przesłane pytanie.