bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Utylizacja gaśnic, a właściwie z chęcią przyjmiemy zużyte gaśnice


utylizacja gaśnic Pawłowski BHP ppoż.

Odbiór zużytych gaśnic potwierdzony jest stosownym pismem. Całość kosztów po stronie zdającego gaśnice wynosi 1 zł netto- reszta kosztów jest po mojej stronie. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie (787-499-003) lub kontaktując się z za pośrednictwem formularza kontaktowego (zakładka kontakt). Usługi związane z odbieraniem gaśnic realizujemy na terenie woj. śląskiego z miast- Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów, Ruda Śląska, Tychy i okolicznych miejscowości.

Pamiętaj!

Gaśnice są odpadami, których nie wolno wyrzucać wraz z odpadami komunalnymi. W przypadku skorzystania z usługi, nie trzeba dokonywać zakupu nowego wyposażenia przeciwpożarowego bezpośrednio u mnie. Oferta jest bezterminowa i można z niej skorzystać w każdym momencie. Przyjmuję gaśnice wszelkiego typu (od 1 do 12 kg), niezależnie od ich wieku. ZAPRASZAM!

Informujemy, że

nie wystawiamy zaświadczeń o utylizacji wyposażenia przeciwpożarowego, gdyż nie jesteśmy przedstawicielem firmy zajmującej się utylizacją odpadów/firmą utylizującą odpady. Przy odbiorze przekazujemy pisemne poświadczenie przekazania zużytego wyposażenia przeciwpożarowego- a jego utylizacją zajmiemy się sami, pamiętając o wymaganiach prawnych.UWAGA: informujemy, że w tym momencie nie przyjmujemy zużytych gaśnic. O wznowieniu świadczenia usługi poinformujemy Państwa niebawem.