bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Utylizacja gaśnic, a właściwie z chęcią przyjmę zużyte gaśnice


utylizacja gaśnic Pawłowski BHP ppoż.

Odbiór zużytych gaśnic potwierdzony jest stosownym pismem. Całość kosztów po stronie zdającego gaśnice wynosi 1 zł netto- reszta kosztów jest po mojej stronie. Wszelkie informacje można uzyskać telefonicznie (787-499-003) lub kontaktując się z za pośrednictwem formularza kontaktowego (zakładka kontakt). Usługi związane z odbieraniem gaśnic realizuję na terenie woj. śląskiego z miast- Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów, Ruda Śląska, Tychy i okolicznych miejscowości.

Pamiętaj!

Gaśnice są odpadami, których nie wolno wyrzucać wraz z odpadami komunalnymi. W przypadku skorzystania z usługi, nie trzeba dokonywać zakupu nowego wyposażenia przeciwpożarowego bezpośrednio u mnie. Oferta jest bezterminowa i można z niej skorzystać w każdym momencie. Przyjmuję gaśnice wszelkiego typu (od 1 do 12 kg), niezależnie od ich wieku. ZAPRASZAM!

Informuję, że

nie wystawiam zaświadczeń o utylizacji wyposażenia ppoż. gdyż nie jestem przedstawicielem firmy zajmującej się utylizacją odpadów. Przy odbiorze przekazuję pisemne poświadczenie przekazania zużytego wyposażenia przeciwpożarowego- a jego utylizacją zajmę się sam, pamiętając o wymaganiach prawnych.