bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Instrukcja bhp piec hartowniczy


instrukcja bhp piec hartowniczy Pawłowski BHP ppoż.

Opis instrukcji bhp: piec hartowniczy nie jest często spotykany. Niemniej jednak, dla tych firm, gdzie jest on stosowany przygotowaliśmy niezbędną instrukcję bhp, która wskazuje wszelkie wymagania bezpiecznej pracy podczas obsługi pieca hartowniczego. Szanowni Klienci- jeśli życzycie sobie, aby instrukcja została przez nas zindywidualizowana do Państwa potrzeb, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami. Dostosowanie jest usługą dodatkowo płatną, a jej wysokość uzależniona jest od indywidualnej wyceny.

Cena: wersja pdf 15 PLN netto, wersja drukowana 18 PLN netto + 10 PLN brutto kosztów przesyłki (do 50 sztuk.). W przypadku firm, które są naszymi stałymi klientami- wszystkie instrukcje bhp są bezpłatne.

Parametry: instrukcja w formacie A4, plik *.pdf lub zalaminowana drukowana instrukcja.

Producent instrukcji: Pawłowski BHP ppoż. ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 94/27 41-209 Sosnowiec, 787-499-003, formularz kontaktowy.

Jak zamówić?: wystarczy wysłać do nas listę zamawianych instrukcji bhp (wzór pliku tutaj- niezbędny jest program excel) w odpowiedzi wskażemy cenę łączną wszystkich instrukcji bhp. W celu przyśpieszenia wysyłki niezbędnych instrukcji bhp należy przesłać do nas potwierdzenie dokonania wpłaty na numer rachunku: 98 1140 2004 0000 3502 7784 4281. W innym przypadku wybrane instrukcje bhp wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Czy instrukcja w wersji elektronicznej może być drukowana wielokrotnie? – tak. Przesłany plik pdf z instrukcją bhp umożliwia jej wydruk wielokrotnie.
  • Jak długo będę czekać na otrzymanie instrukcji BHP? – instrukcja bhp przesyłana jest niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zamówieniu dokumentu oraz otrzymaniu wpłaty na konto bankowe.

UWAGA: nie obsługujemy osób indywidualnych. Wszystkie nasze usługi realizujemy dla firm, na podstawie f-vat. Stąd W przypadku przelania środków, są one zwracane, a instrukcja nie jest wysyłana. Przy zamówieniu zawsze prosimy o podanie NIP firmy zamawiającej.


Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi usługami: