bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Instrukcja bhp zaczep do bębnów typu ZB


instrukcja bhp zaczep do bębnów typu ZB Pawłowski BHP ppoż.

Opis instrukcji bhp: w przypadku realizowania transportu pionowego bębnów (np. na instalowane przewody) warto wyposażyć się w zaczep typu ZB, który umożliwia prawidłowe i bezpieczne transportowanie ładunku. Opracowana przez nas instrukcja bhp omawia wszelkie niezbędne wymagania dla osób stosujących zaczep. Szanowni Klienci- jeśli życzycie sobie, aby instrukcja została przez nas zindywidualizowana do Państwa potrzeb, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami. Dostosowanie jest usługą dodatkowo płatną, a jej wysokość uzależniona jest od indywidualnej wyceny.

Cena: wersja pdf 20 PLN netto, wersja drukowana 25 PLN netto + 15 PLN wysyłka pocztą. W przypadku firm, które są naszymi stałymi klientami- wszystkie instrukcje bhp są bezpłatne.

Parametry: instrukcja w formacie A4, plik *.pdf lub zalaminowana drukowana instrukcja.

Producent instrukcji: Pawłowski BHP ppoż. ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 94/27 41-209 Sosnowiec, 787-499-003, formularz kontaktowy.

Jak zamówić?: wystarczy wysłać do nas listę zamawianych instrukcji bhp (wzór pliku tutaj- niezbędny jest program excel) w odpowiedzi wskażemy cenę łączną wszystkich instrukcji bhp. W celu przyśpieszenia wysyłki niezbędnych instrukcji bhp należy przesłać do nas potwierdzenie dokonania wpłaty na numer rachunku: 98 1140 2004 0000 3502 7784 4281. W innym przypadku wybrane instrukcje bhp wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.

Najczęściej zadawane pytania:

  • Czy instrukcja w wersji elektronicznej może być drukowana wielokrotnie? – tak. Przesłany plik pdf z instrukcją bhp umożliwia jej wydruk wielokrotnie.
  • Jak długo będę czekać na otrzymanie instrukcji BHP? – instrukcja bhp przesyłana jest niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zamówieniu dokumentu oraz otrzymaniu wpłaty na konto bankowe.

UWAGA: nie obsługujemy osób indywidualnych. Wszystkie nasze usługi realizujemy dla firm, na podstawie f-vat. Stąd W przypadku przelania środków, są one zwracane, a instrukcja nie jest wysyłana. Przy zamówieniu zawsze prosimy o podanie NIP firmy zamawiającej.
Zobacz inne nasze usługi: