bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Witaj!


Nazywam się Igor Pawłowski i z chęcią podzielę się z Tobą posiadaną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Aktualnie współpracuję z kilkoma firmami, gdzie dbam o bezpieczeństwo pracowników oraz spełnienie wymogów nałożonych przez Ustawodawcę.

Mnogość zagadnień bhp oraz ochrony przeciwpożarowej jest na tyle rozległa, że bez problemu każda odwiedzająca osoba znajdzie coś interesującego dla siebie. Dlatego zapraszam wszystkich do zapoznania się z gromadzonymi materiałami. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby publikacje były maksymalnie (jak się tylko da) merytoryczne. Zachęcam również do kontaktu i serdecznie dziękuję za wszystkie pytania, sugestie oraz słowa krytyki jeśli się pojawią. Wszelkie wiadomości nie pozostaną bez odpowiedzi i są one dla mnie również cennym źródłem informacji.

Zachęcam również do regularnego odwiedzania, gdyż co pewien czas będę publikować kolejne wpisy. Jeśli chcesz być informowany o nowych wpisach, zostaw swój adres e-mail (formularz kontaktowy).

W przypadku zainteresowania realizowanymi przeze mnie usługami- również zapraszam do kontaktu. Wszelkie niezbędne informacje odnaleźć można w zakładce w czym mogę pomóc? (lewa część strony).