bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Oferty promocyjne przygotowane dla naszych klientów


oferty promocyjne usług bhp i przeciwpożarowych Pawłowski BHP ppoż.  • Posiadają Państwo naszą wizytówkę? każda nasza wizytówka oznakowana napisem o promocji, upoważnia do zniżki na usługi jednorazowe oraz abonamentowe (do 6 miesięcy od daty podpisania umowy o stałej współpracy). Podczas zamawiania usługi lub jej realizacji wystarczy nas poinformować o jej posiadaniu i okazać, a my obniżymy cenę o wartość określoną na wizytówce. Stąd branie wizytówek się opłaca :).

  • Systematycznie korzystają Państwo z naszych usługo? wystarczy zapytać się, jaki rabat mamy dla Państwa przygotowany. Dla klientów, którzy systematycznie korzystają z naszych usług jednorazowych mamy przygotowane specjalne oferty na nasze usługi.

  • Polecają Państwo naszą firmę innym? doceniamy naszych zadowolonych klientów, którzy nie boją się polecić naszą firmę innym podmiotom. Szczegóły oferty specjalnej dobierane są indywidualnie, w zależności od rodzaju zamawianych usług. Z promocji mogą skorzystać również klienci abonamentowi. Oferta nie dotyczy komentarzy wystawionych on-line. Wystarczy, że firma przyjmująca polecenie, powoła się na nie oraz wskaże podmiot, który polecił nasze usługi.