bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Tanie szkolenia bhp w czerwcu 2019


Tanie szkolenia bhp w czerwcu Pawłowski BHP ppoż.

Podstawowym celem firmy Pawłowski BHP ppoż. jest wszechstronne wsparcie pracodawców oraz ich pracowników w zakresie bezpiecznej pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu i rozwiązaniom technicznym, jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe usługi, których jakość przewyższa ofertę konkurencji.

Nie ulega wątpliwości, że szkolenia bhp jeśli są prawidłowo przeprowadzone wpływają na poziom bezpieczeństwa w pracy, zmniejszając ryzyko wystąpienia wypadku- co ma ogromne znaczenie dla pracownika oraz pracodawcy.

Ofertę tanich szkoleń BHP kierujemy przede wszystkim do małych i średnich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usługi oraz przystępne ceny. Stąd w miesiącu czerwcu 2019 obniżamy ceny na szkolenia bhp- wstępne oraz okresowe (zgodnie z listą poniżej). Informujemy, że z uwagi na prowadzone prace remontowe, wszystkie szkolenia realizowane są bezpośrednio u klienta lub w formie e-learningu. Tanie szkolenia bhp wstępne w czerwcu realizujemy w takich miejscowościach jak: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Tychy. Pozostałe firmy mogą skorzystać z oferty szkoleń bhp organizowanych za wykorzystaniem naszej autorskiej platformy szkoleniowej, która aktualizowana jest zawsze w przypadku, kiedy nastąpią zmiany w prawie (więcej o usłudze można przeczytać tutaj).

Poniżej lista szkoleń objęta promocją:

  • szkolenie bhp wstępne- 40 PLN/osoba,
  • szkolenie bhp okresowe dla stanowisk adm. biur.- 50 PLN/osoba (e-learning),
  • szkolenie bhp okresowe dla innych pracowników- 50 PLN/osoba (e-learning),
  • szkolenie bhp dla kierowników- 80 PLN/osoba (e-learning),
  • szkolenie bhp dla pracodawców- 80 PLN/osoba (e-learning).

Szkolenia objęte promocją realizować będziemy w każdy poniedziałek oraz piątek od godziny 07:00 (I tura), a następnie po godzinie 15:00 (II tura). Ponadto, każda firma, która skorzysta z promocyjnej oferty otrzyma instrukcję bhp obowiązującą wszystkich pracowników! Chcesz skorzystać z oferty? – zadzwoń i umów się na szkolenie bhp 787-499-003.

Ponadto zachęcamy Państwa do zapoznania się z opublikowanymi materiałami na naszej firmowej stronie www o tematyce bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. Z czasem będzie ich również więcej.

Do zobaczenia na szkoleniu!

Informujemy również, że szkolenia zwolnione są z VAT, stąd podana cena, jest ceną całkowitą za usługę.