bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Usługi bhp i przeciwpożaroweUsługi bhp i ppoż. oferowane przez Pawłowski BHP ppoż.

Dla naszych Klientów usługi świadczymy w dwóch wariantach- jako usługi jednorazowe oraz zapewniamy stałą obsługę BHP i przeciwpożarową (ppoż.) w Państwa firmie.

Usługi jednorazowe kierowane są do Klientów, którzy nie chcą się z nami wiązać umową o stałej współpracy co wpływa na uelastycznienie współpracy pomiędzy naszą firmą, a firmą Klienta. Poszczególne czynności podejmowane są na życzenie- i w zasadzie ten aspekt odróżnia je od stałej współpracy. Ponadto, przedsiębiorca ma pewność, że zadania realizowane są przez osoby posiadające odpowiednie potwierdzone kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie, co z kolei pozwala na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Więcej o usługach jednorazowych dla firm można przeczytać w linku poniżej.

Usługi świadczone w ramach stałej obsługi bhp firm kierowane są przede wszystkim dla podmiotów gospodarczych z większą liczbą zatrudnionych pracowników, choć dla mniejszych podmiotów także przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania. Podstawowym atutem usług abonamentowych jest to, że to my inicjujemy podejmowanie działań związanych z wypełnianiem obowiązków w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Ponadto w ramach jednej, miesięcznej opłaty, świadczone są nielimitowane usługi bhp i ppoż. (włącznie z realizacją szkoleń BHP wstępnych i okresowych). To my zatroszczymy się o to, abyście Państwo mogli sprawnie i prawidłowo spełnić wymagania stawiane przez Ustawodawcę. Więcej o stałej obsłudze firm można przeczytać w linku poniżej.