bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Usługi doradcze BHP


Usługi doradcze Pawłowski BHP ppoż.

Wiedza specjalistyczna, dostęp do skutecznych narzędzi oraz doświadczenie sprawia, że w każdym przypadku można odnaleźć właściwe rozwiązanie. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie, przekazując Państwu tylko sprawdzone informacje.

W przypadku wątpliwości w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy jak najlepiej sprostać wymaganiom stawianym przez Ustawodawcę.

Zasadę mamy jedną- nie przekazujemy niesprawdzonych informacji (nie boimy się powiedzieć "musimy to sprawdzić" w razie potrzeby, gdyż zależy nam na jakości oferowanych usług). Wraz z informacją, zawsze przedstawiamy podstawy prawne lub pozaprawne. W uzasadnionych przypadkach, nie boimy się również zadać w Państwa imieniu konkretnego pytania instytucjom takim jak Państwowa Inspekcja Pracy, czy Państwowa Inspekcja Sanitarna (nie informując tych instytucji o źródle pytania).

Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt (lewa część strony). Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za każde przesłane pytanie. Cena usługi ustalana jest indywidualnie.

Pozostałe informacje o usłudze: cena usługi uzależniona jest od niezbędnego nakładu pracy.Zobacz również inne nasze usługi: