bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Opracowanie zestawu instrukcji ppoż. (instrukcji przeciwpożarowych opracowywanych na zamówienie)


Instrukcje przeciwpożarowe Pawłowski BHP ppoż.

Prócz instrukcji bhp warto zainwestować w instrukcje, które określają wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Instrukcje te dostarczą niezbędnych informacji w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa pożarowego w Twojej firmie. Instrukcje te opracowujemy indywidualnie dla każdej firmy, biorąc pod uwagę stosowaną technologię oraz pozostałe aspekty mające wpływ na bezpieczeństwo pożarowe.

To jakie straty może przynieść pożar, chyba nikomu nie trzeba mówić. Stąd bezpieczeństwo pożarowe ma znaczenie nie tylko w przypadku unikania przykrych konsekwencji dla zdrowia oraz życia, ale ma również znaczenie dla zachowania dorobku materialnego pracodawcy i pracowników (np.: prywatne przedmioty wnoszone na teren firmy).

Opracowane instrukcje stanowią komplet niezbędnych informacji, z którymi warto zapoznać pracowników.Informacje o usłudze


Cena usługi ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę ilość instrukcji oraz niezbędny nakład pracy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787-499-003 lub skorzystania z formularza kontaktowego (odnośnik kontakt).Sklep z instrukcjami przeciwpożarowymi


Ponadto posiadamy gotowe instrukcje przeciwpożarowe, które sprzedajemy w wersji elektronicznej oraz drukowanej i zalaminowanej. Cena instrukcji ppoż. w wersji elektronicznej 15 PLN/netto/szt., a w wersji drukowanej 18 PLN/netto/sztuka + 10 PLN/brutto kosztów przesyłki do 50 sztuk. Więcej informacji można uzyskać poprzez formularz kontaktowy umieszczony w zakładce ‘kontakt’.

Poniżej prezentujemy listę gotowych instrukcji, możliwych do zakupienia:


  • instrukcja ppoż. alarmowania i postępowania na wypadek odnalezienia ładunku wybuchowego
  • instrukcja ppoż. alarmowania i postępowania w przypadku pożaru,
  • instrukcja ppoż. użycia gaśnicy,
  • instrukcja ppoż. użycia hydrantu,
  • instrukcja ppoż. użycia koca gaśniczego,
  • instrukcja ochrony przeciwpożarowej (określająca obowiązki i zakazy w zakresie ochrony przeciwpożarowej),
  • instrukcja ppoż. prowadzenia prac niebezpiecznych pod względem pożarowym.


UWAGA: to co odróżnia nasze instrukcje od instrukcji sprzedawanych przez różne sklepy, to jakość samego dokumentu, biorąc pod uwagę wymagania prawne. W naszym sklepie nie oferujemy instrukcji, które stoją w sprzeczności z wymaganiami prawnymi lub instrukcji, które precyzyjnie nie określają poszczególnych wymagań.


Zobacz również inne nasze usługi: