bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Przegląd gaśnic w Bytomiu (potocznie nazywana legalizacją)


legalizacja gaśnic Bytom Pawłowski BHP ppoż.

Dla firm, których siedziba znajduje się w Bytomiu przygotowaliśmy usługę przeglądu gaśnic, realizowaną bezpośrednio w siedzibie klienta. Rozwiązanie to eliminuje konieczność transportowania gaśnic do naszej siedziby, co mamy nadzieję będzie dla Państwa wygodnym rozwiązaniem.

Każda gaśnica, która pomyślnie przejdzie kontrolę, znakowana jest z wykorzystaniem kontrolki. Kontrolka wskazuje również kiedy powinien być wykonany kolejny przegląd gaśnicy. Ponadto wszystkie gaśnice ujęte zostaną na całkowite zakończenie usługi w raporcie, który po jego sporządzeniu przesyłamy z wykorzystaniem poczty e-mail.

Informujemy, że usługa przeglądu gaśnic skierowana jest do firm i nie obsługujemy klientów indywidualnych (za ewentualne niedogodności przepraszamy). Nie prowadzimy także serwisu gaśnic, a usługa dotyczy jedynie ich przeglądu.

Pozostałe informacje o usłudze

Cena przeglądu gaśnic ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę ilość kontrolowanych gaśnic oraz lokalizację firmy (gaśnice, które zostały ujęte przez nas w protokole). Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub z wykorzystaniem formularza kontaktowego/e-mail (przygotowanie i przesłanie oferty kontroli gaśnic).UWAGA: Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu- stąd zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie można odnaleźć dane adresowe. Informujemy, że nie obsługujemy klientów indywidualnych.Podstawa prawna:

  • § 3 ust. 2 i 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7.6.2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. Nr 109, poz. 719 z późń. zm.)

Zobacz również inne nasze usługi: