bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Szkolenia BHP Tarnowskie Góry


szkolenia bhp Tarnowskie Góry Pawłowski BHP ppoż.

Zapraszamy na realizowane przez nas szkolenia bhp. Usługa ta przede wszystkim wykonywana jest bezpośrednio w siedzibie Państwa firmy i mamy nadzieję, że takie rozwiązanie będzie dla Państwa wygodne.

Możliwe jest również odbycie szkolenia bhp z wykorzystaniem internetu- poprzez uzyskanie dostępu do naszej platformy szkoleniowej oraz w formie wideokonferencji.

Podczas szkoleń bhp stosujemy rozwiązania audio-wizualne oraz techniki aktywizujące uczestników szkolenia, aby maksymalnie urozmaicić jego przebieg. Oferowane przez nas szkolenia bhp spełniają wymagania Ustawodawcy- biorąc pod uwagę czas trwania szkolenia oraz informacje, które w trakcie jego realizacji są przekazywane przez osobę prowadzącą.

Po zrealizowanym szkoleniu bhp przekazujemy niezbędną dokumentację oraz wpisujemy również stosowne informacje do rejestrów szkoleń bhp, które prowadzimy (gwarantuje to, że w przypadku zagubienia dokumentacji, będzie ją można odtworzyć). Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Prowadzimy szkolenia:


  • szkolenia bhp wstępne i okresowe, dla: pracodawców i innych osób kierujących pracownikami; pracowników na stanowiskach robotniczych oraz adm.-biurowych i innych; służby bhp oraz osób wykonujących zadania tej służby, a także dla uczniów i praktykantów.

Informacja nt. usługi szkoleniowej


Cena usługi ustalana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników szkolenia. Usługa szkoleniowa realizowana jest w uzgodnionym wcześniej terminie. W przypadku pytań o ofertę serdecznie prosimy o informację nt. ilości uczestników oraz rodzaju wykonywanej pracy przez te osoby oraz dookreśleniu czy będzie to szkolenie wstępne lub okresowe. Pozwoli nam to na lepsze dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań.Zobacz również inne nasze usługi bhp i przeciwpożarowe: