bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Utylizacja gaśnic, a właściwie z chęcią przyjmiemy zużyte gaśnice


utylizacja gaśnic Pawłowski BHP ppoż.

Odbiór zużytych gaśnic potwierdzony jest stosownym pismem. Całość kosztów po stronie zdającego gaśnice wynosi 100 zł netto- reszta kosztów jest po naszej stronie (niezależnie od ilości przyjętych gaśnic). Usługi związane z odbiorem zużytych gaśnic realizujemy na terenie woj. śląskiego z miast- Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów, Ruda Śląska, Tychy i okolicznych miejscowości.

Przypominamy, że gaśnice są odpadami, których nie wolno wyrzucać wraz z odpadami komunalnymi. W przypadku skorzystania z usługi, nie trzeba dokonywać zakupu nowego wyposażenia przeciwpożarowego bezpośrednio u nas. Oferta jest bezterminowa i można z niej skorzystać w każdym momencie. Przyjmujemy gaśnice wszelkiego typu (od 1 do 12 kg), niezależnie od ich wieku. ZAPRASZAMY!

Informujemy, że nie wystawiamy zaświadczeń o utylizacji wyposażenia przeciwpożarowego, gdyż nie jesteśmy przedstawicielem firmy zajmującej się utylizacją odpadów/firmą utylizującą odpady. Przy odbiorze przekazujemy pisemne poświadczenie przekazania zużytego wyposażenia przeciwpożarowego- a jego utylizacją zajmiemy się sami, pamiętając o wymaganiach prawnych.

Szanowni klienci informujemy, że w tym momencie nie przyjmujemy zużytych gaśnic. O wznowieniu świadczenia usługi poinformujemy Państwa niebawem.


Zobacz również inne nasze usługi: