bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Współpracujmy!


Współpraca opłaca się wszystkim. Stąd w przypadku zainteresowania moją osobą z chęcią pomogę w wypełnieniu obowiązków nałożonych przez Ustawodawcę na podstawie:Obsługa firm


Podejmuję się zadań stałych oraz jednorazowych. Rozwiązanie to pozwala na zapewnienie systematycznych działań w zakresie BHP oraz ochrony przeciwpożarowej tam gdzie to jest niezbędne oraz w przypadku pozostałych firm- na uelastycznienie ich obsługi.

Stała obsługa bhp firm nie jest związana tylko z zapewnieniem systematycznych szkoleń bhp pracowników, ale wiąże się z zapewnieniem pełnego doradztwa w zakresie bhp oraz ochrony przeciwpożarowej oraz dostarczeniu niezbędnych rozwiązań z punktu widzenia bezpiecznych warunków pracy.
Ponadto zajmuję się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, pomogę w przypadku zapowiedzianej kontroli Inspekcji Pracy oraz pozostałych instytucji. Więcej na ten temat można odnaleźć w panelu nawigacyjnym strony (lewa część ekranu).

Co zyska Twoja firma?Wiem, że usługi BHP


powinny być świadczone na jak najwyższym poziomie. Stąd oferuję usługi, do których podchodzę zawsze indywidualnie. Nie posiłkuję się gotowymi rozwiązaniami jak inne firmy. Ponadto staram się wszystkim, nie tylko tym, którzy ze mną współpracują, przekazywać wiedzę bhp oraz ppoż. poprzez publikacje, które można odnaleźć na niniejszej stronie (informacja na stronie głównej). Ponadto zapraszam Ciebie do zapoznania się z referencjami. Może to będzie stanowić dowód, że po prostu warto!?