bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Usługi doradcze BHP


Usługi doradcze Pawłowski BHP ppoż.

Wiedza specjalistyczna, dostęp do skutecznych narzędzi oraz doświadczenie sprawia, że w każdym przypadku można odnaleźć skuteczne rozwiązanie. Do każdego zagadnienia podchodzę indywidualnie, przekazując Tobie tylko sprawdzone informacje. Ponad to współpracuję z radcą prawnym, który posiada niezwykle bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy.

W przypadku wątpliwości w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, zapraszam do kontaktu. Z chęcią pomogę i doradzę jak najlepiej sprostać wymaganiom stawianym przez Ustawodawcę w zakresie zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.
Zasadę mam jedną- nie ściemniam. Zawsze przedstawiam informację, która jest sprawdzona i pewna, podając również konkretne podstawy prawne lub poza-prawne. W uzasadnionych przypadkach nie boję się również zadać w Państwa imieniu konkretnego pytania instytucjom takim jak PIP, czy PIS (nie informując tych instytucji o źródle pytania).

Nie zewlekaj, skontaktuj się już dzisiaj- wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt (lewa część strony). Jednocześnie chciałbym podziękować za każde przesłane pytanie.