bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Instrukcje ppoż. (ochrony przeciwpożarowej)


Instrukcje przeciwpożarowe Pawłowski BHP ppoż.

Prócz instrukcji bhp warto zainwestować w instrukcje, które określają wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Instrukcje te dostarczą podstawowych informacji w zakresie obowiązków oraz czynności zabronionych. Instrukcje te opracowuję indywidualnie dla każdego zakładu pracy, biorąc pod uwagę stosowaną technologię oraz pozostałe aspekty mające wpływ na bezpieczeństwo pożarowe.

To jakie straty może przynieść pożar, chyba nikomu nie trzeba mówić. Stąd bezpieczeństwo pożarowe ma znaczenie nie tylko w przypadku unikania przykrych konsekwencji dla zdrowia oraz życia, ale ma również znaczenie dla zachowania dorobku materialnego pracodawcy i pracowników (np.: prywatne przedmioty wnoszone na teren firmy).

Opracowane instrukcje stanowią komplet niezbędnych informacji, z którymi warto zapoznać pracowników!!!Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego


Jeśli szukasz informacji o instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, zapraszam do panelu nawigacyjnego, znajdującego się w lewej części strony (górny lewy róg). Jest to jeden z najważniejszych dokumentów, który powinien być opracowany dla wielu obiektów.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 787-499-003 lub skorzystania z formularza kontaktowego (odnośnik kontakt).