bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Witaj!


Logo firmy Pawłowski BHP ppoż.

Nazywam się Igor Pawłowski i jestem właścicielem firmy Pawłowski BHP ppoż. Z chęcią podzielę się z Tobą posiadaną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej oraz pomogę Tobie w wypełnieniu wszystkich nałożonych przez Ustawodawcę obowiązków.
Aktualnie współpracujemy z kilkoma firmami, z sektora budowlanego i produkcyjnego, gdzie kompleksowo wspomagamy te firmy w zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Ponadto posiadamy również doświadczenie, które nabyliśmy podczas współpracy z placówkami medycznymi.

Świadczymy usługi jednorazowe oraz na podstawie umowy o stałej współpracy, między innymi:


  • szkolenia bhp i ppoż. (wstępne i okresowe),
  • kompletna dokumentacja bhp i ppoż.,
  • nadzór nad warunkami pracy,
  • postępowania wypadkowe,
  • pomoc przed i podczas kontroli Inspekcji Pracy itp.,
  • usługi doradcze.

Więcej informacji w zakładce usługi bhp i ppoż. (lewa strona ekranu).

Jednocześnie zapraszam Ciebie do odwiedzenia zakładki publikacje, gdzie można się zapoznać z artykułami nt. bezpieczeństwa i higieny pracy. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby publikacje były maksymalnie (jak się tylko da) merytoryczne. Zachęcam również do kontaktu i dziękuję za wszystkie pytania, sugestie oraz słowa krytyki (jeśli się pojawią). Wszelkie wiadomości nie pozostaną bez odpowiedzi i są one dla nas cennym źródłem informacji.

A ponadto na naszej firmowej stronie opublikowaliśmy również wybrane referencje, które mam nadzieję, że potwierdzają jakość świadczonych usług (klik w referencje).


Igor Pawłowski Pawłowski BHP ppoż.