bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Sklep z ocenami ryzyka zawodowego (ORZ)


sklep z ocenami ryzyka zawodowego Pawłowski BHP ppoż.

Poniżej prezentujemy możliwe do kupienia oceny ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy. Dokumentację przekazujemy w formie elektronicznej lub drukowanej (w zależności od preferencji klienta).

Informujemy, że dokumentacja ta jest gotowym wzorcem, który spełnia wszelkie wymagania prawne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Niemniej jednak przypominamy, że dokument ten powinien być opracowywany indywidualnie, aby był w pełni zgodny z warunkami pracy, które charakteryzują dane procesy pracy. Stąd niezwykle ważne jest, aby przekazać nam informacje o stosownych środkach chemicznych, maszynach i narzędziach oraz innych informacji, które mają wpływ/mogą mieć wpływ na występujące podczas pracy zagrożenia.

Informacje o produkcie: wszystkie informacje odnośnie ceny, ilości dostępnych gotowych ocen ryzyka zawodowego dostępne są po wybraniu konkretnego dokumentu.

Wyszukiwanie dokumentu: wystarczy wcisnąć jednocześnie ctrl + F i wpisać nazwę wybranego dokumentu.

UWAGA: nie wszystkie oceny ryzyka zawodowego są przez nas jeszcze opublikowane- stąd w przypadku, kiedy nie zostanie odnaleziony przez Państwa właściwy dokument, zachęcamy do kontaktu.


Wykaz możliwych do kupienia wzorów ocen ryzyka zawodowego będzie systematycznie uzupełniany: