bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Zapowiedziana kontrola Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej?


Kontrola PIP Pawłowski BHP ppoż.

Znają Państwo termin, kiedy Twoja firma będzie kontrolowana przez Państwową Inspekcję Pracy lub Państwową Inspekcję Sanitarną? Pomożemy. Usługa związana jest z kompletnym przygotowaniem firmy do kontroli organizowanej przez PIP lub PIS i obejmuje:

 • pierwszy krok obejmuje dokonanie kompletnego audytu. To pozwoli na określenie jakie wymagania nie są spełnione w Twojej firmie.
 • drugi krok związany jest z określeniem co należy zrobić oraz jest to czas kiedy opracujemy niezbędną dokumentację bhp i ppoż..
 • trzeci krok obejmuje asystowanie podczas realizowanej kontroli oraz współpracę z osobą kontrolującą zakład pracy w celu poprawnego zaprezentowania Państwa firmy.
 • krok czwarty przygotowanie dokumentacji pokontrolnej w przypadku wydania przez organ kontrolujący wystąpień lub/i nakazów. Ponadto pomagamy w wykonaniu wydanych decyzji.

  • Warto pamiętać


   Przygotowanie firmy do kontroli wymaga czasu. Stąd warto, aby obowiązki nałożone przez Ustawodawcę były realizowane systematycznie. Niemniej jednak dołożymy wszelkich starań, aby jej przebieg był pomyślny i mamy w tym zakresie spore sukcesy. Dlatego też zachęcamy do przekazania informacji nt. prowadzonej kontroli jak najszybciej.

   Informacje o usłudze


   Cena usługi ustalana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę zakres czynności do zrealizowania oraz ich pracochłonność, stąd zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail/formularz kontaktowy.


   Zobacz również inne nasze usługi: