bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona przeciwpożarowa Pawłowski Igor

Przegląd gaśnic Dąbrowa Górnicza (potocznie nazywana legalizacją)


legalizacja gaśnic Pawłowski BHP ppoż.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi przeglądu gaśnic dla firm zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej oraz pobliskich miejscowości. Usługa ta realizowana jest bezpośrednio w siedzibie klienta, stąd nie ma potrzeby, aby gaśnice były gdziekolwiek transportowane. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie będzie dla Państwa wygodne.

Przypominamy, że gaśnice tak jak pozostałe wyposażenie przeciwpożarowe powinno być kontrolowane nie rzadziej niż raz na rok. Stąd należy pamiętać, że kontrole te są obowiązkowe i mają one znaczenie dla zachowania odpowiedniego stanu technicznego gaśnic.

Każda sprawna gaśnica, jest na zakończenie kontroli oznakowywana tzw. „kontrolką”, gdzie umieszczone są informacje potwierdzające dokonanie przeglądu gaśnicy. Ponadto po całkowitym zakończeniu usługi poprzez skrzynkę e-mail przesyłamy szczegółowy raport z dokonanych czynności kontrolnych, obejmujący wszystkie sprawdzone gaśnice.

W przypadku, kiedy gaśnica nie jest sprawna, z chęcią pomożemy w skierowaniu jej do odpowiedniego serwisu lub wymiany na nowy egzemplarz. Choć przypominamy, że nasza firma nie wykonuje usług związanych z serwisowaniem podręcznego sprzętu gaśniczego.

Pozostałe informacje o usłudze

Cena usługi przeglądu gaśnic ustalana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość gaśnic, która będzie kontrolowana oraz lokalizację firmy (gaśnice, które ujęte zostały przez nas w przesłanym protokole). Wszelkie szczegóły odnośnie ceny usługi przesyłane są w formie oferty po złożeniu zapytania ofertowego.

UWAGA: informujemy, że nie obsługujemy klientów indywidualnych. Siedziba firmy mieści się w Sosnowcu- stąd zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie można odnaleźć dane adresowe.Podstawa prawna:

  • § 3 ust. 2 i 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7.6.2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. Nr 109, poz. 719 z późń. zm.)

Zobacz również inne nasze usługi: